Zaginiony kwartał - gra miejska

 

ZAGINIONY KWARTAŁ kadr poziomy mniejszy

il. Julia Boguszewska
 
Szachrajka dogadała się ze Śledziem i listopadową nocą kilkadziesiąt lat temu kwartał wyleciał w powietrze. Po prostu odfrunął. Dla niepoznaki zasadzili drzewa. Niektórych śladów nie udało im się zatrzeć w pośpiechu. Została samotna kamienica, brak kilku numerów na Ogrodowej. Archiwista zbiera artefakty i twierdzi, że krańcówka tramwajowa jest portalem. Czasoprzestrzeń zaczyna pękać. Kwartał wraca. W powietrzu unosi się zapach cukrów od Arkadii, kolorowe opary z farbiarni i zgiełk pasażu handlowego. Kim był Wielki Śledź, że nazwano park jego imieniem? Znajdź portal do zaginionego kwartału. Być może przyleci z powrotem...
 
Zapraszamy 2-3 osobowe drużyny na grę miejską 9 września do Parku Staromiejskiego (Śledzia). Start o g. 11:00 na Starym Rynku. Czas rozgrywki 2 godziny.
Surrealistyczne postacie wprowadzają cię w klimat przeszłości za pomocą zapachów, smaków czy dźwięków uświadamiając, że na terenie parku jeszcze 80 lat temu toczyło się zupełnie inne życie.
Zachęcamy również do obejrzenia filmu, który z pewnością pomoże graczom: https://www.youtube.com/watch?v=pFP5EkZqS7o
 
Zapisy drużyn za pomocą formularza w linku: https://goo.gl/forms/kppYsOCz9bMA71kn2
Osoby do 13 roku życia mogą brać udział w grze pod opieką dorosłych.
Osoby niepełnoletnie powyżej 13 roku życia mogą brać udział wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych - dostarczoną lub wypełnioną w dniu gry.
 
Regulamin gry miejskiej do pobrania tutaj.